+420 702 200 201
rezervace@steaking.cz
Image Alt

Galerie

Vítejte u nás. Když k nám vstoupíte, kromě plně vyškoleného personálu Vás uvítá útulný interiér, kde Vám nabídneme maximální pohodlí. Na našem baru naleznete přes 30 různých láhví prestižního alkoholu, který Vás zahřeje v chladných dnech a nabudí v teplých měsících. Prostě vše, co potřebujete na večírek.

V jednom z našich hlavních salonů, kde Vás usadíme, můžete pohodlně u sklenky vína, případně něčeho dobrého z našeho menu sledovat sportovní zápasy. Budeme Vám vždy k ruce a bude nám potěšením zásobovat Vás dobrotami ať už z výčepu nebo kuchyně.

Pokud toužíte po útulném prostředí, posaďte se u nás s rodinou a přáteli a nasajte jedinečnou rodinnou atmosféru naší restaurace. Ať už se zastavíte jen na drink na pár minut, případně na dlouhou večeři, budeme tu pro Vás a zajistíme Vám jedinečný večer.

Náš “sklípek” je Vám plně k dispozici. Zde budete mít soukromí jak na pracovní schůzky, tak narozeninové oslavy. Cokoliv Vám vyvstane na mysli, zařídíme a prožijeme s Vámi nejdůležitější okamžiky Vašeho života.